Як «Слово Волині» у гостях побувало

14:34 16.04.2015
Нещодавно колеги двох видань – обласного тижневика «Слово Волині» та громадсько-політичної газети «Вісті Ковельщини» – побували в гостях у кількох населених пунктах Ковельського району: селищі Голоби, селах Сільце, Велицьк, Бруховичі, Свидники. 
Усі, хто передплатив «Слово Волині» того дня, отримали заохочувальний подарунок. Нагадаємо, що і передплатників «Слова Волині», і  «Вістей Ковельщини» на півроку або рік чекатиме розіграш призів у редакціях. 
Що було цікавого на цих гостинах? Заступник редактора газети «Слово Волині» Анатолій СЄРКОВ представив читачам, які того дня заходили на поштові відділення,  унікальну колекцію монет України.
Спілкуючись із передплатниками, нам цікаво було дізнатися: що передусім приваблює їх у газетах, які матеріали на сторінках видань хотіли б бачити у майбутньому?  Приємно, що ці газети отримали чимало хороших відгуків. Жителька села Сільце Ірина ОЛЕКСЮК – шанувальниця «Слова Волині» з часу «народження» видання. 
–  Ми цю газету усією сім’єю читаємо, – каже Ірина Миколаївна, оформляючи передплатну квитанцію на півроку.
Пані Ірині подобаються статті про життя людей, а рецепти, які публікує тижневик, випробовує на власній кухні, тішить рідних смаколиками. Її чоловік Микола Васильович та десятирічний син Дмитро полюбляють новини зі світу спорту. 
З цікавістю розглядаючи монети з нумізматичної колекції, спілкуючись із журналістами, жителі Сільця дякували газетярам за щиру зустріч. «Приїжджайте до нас ще!» – гостинно запрошували на прощання.
У Велицьку до поштового відділення зв’язку завітала читачка Марія ШЕПЕЛЬ. Марія Михайлівна подбала, щоб обидва видання  надходили в її оселю цілий рік.– Роботи в селі багато, втомлюєшся за день, але ввечері стараюся знайти хвилинку, щоб переглянути улюблені газети, – каже жінка. 
Начальник відділення поштового зв’язку села Велицьк Леся ЧИРУК каже, що є шанувальники «Слово Волині» і у Велицьку, і в сусідньому селі Кухарі. Подобається людям видання багатогранними матеріалами, і, звісно, ж порадами щодо господарювання, без яких у селі не обійтись. Особливо тішаться господині:
 – Торік усе літо господині готували консервацію за рецептами зі «Слова Волині».   Наприклад, салат «Десятка», мабуть, півсела закривало.
На пошті в Бруховичах ми зустріли місцевих педагогів. Директор ЗОШ І-ІІ ст. села Бруховичі Світлана АБРАМЧУК та вчитель початкових класів Катерина Ткачук передплатили і «Слово Волині», й «Вісті Ковельщини».
Директором школи Світлана Петрівна працює двадцять років, відзначає, що видання стають у пригоді і у професійній діяльності.  Так, педагогам краю цікавий досвід німецьких колег, – вони охоче читають у «СВ» про вальдорфську школу. Поки ми  спілкувалися,  вона оформила передплатні квитанції. «Пресу люблю – коментує свою любов до періодики Світлана Абрамчук. –  Завжди цікаво, що в рідному краї чи у світі відбувається, приємно почитати про земляків». 
Гамірно було у відділенні поштового зв’язку в Свидниках. Люди передплачували газети, отримували подарунки. Серед передплатників – Семен БАСАРАБА. 
– Подобається читати місцеві новини, статті про жителів Ковельщини в нашій міськрайонці, а «Слово Волині» тішить цікавими рецептами, розповідями про людей, новинами, – поділився з нами дідусь своїми думками. 
Семен Михайлович, як з’ясувалося, любить готувати, навіть власні кулінарні секрети має.
Побували того дня журналісти й у Голобах, де теж охоче поспілкувалися зі своїми читачами.
Ярослава РОМАНЧУК