Відомі волиняни описали ідеальну жінку

16:53 20.03.2016
Ми не знаємо, чи існує ідеальна жінка. І чоловіки не знають. Але кажуть, що здогадуються. Послухаймо відомих волинян, які у перший місяць весни (місяць пробудження почуттів і пошуків об’єкта милування) розкажуть нам про своє бачення жіночого ідеалу.
Фотограф Костянтин КІЦ:
«На мій погляд, ідеальна жінка – це вірна, розумна, хазяйновита українка. Вона підтримує і є надійним другом. Ось чудовий вислів, який влучно характеризує ідеальну жінку: «Коли весь світ буде проти мого чоловіка, я мовчки стоятиму в нього за спиною і подаватиму патрони...».
Громадський активіст, волонтер та журналіст Мирослав ВАТАЩУК:
«Відповідь на це запитання може дати тільки одружений чоловік, я ж іще холостяк. Тому моя відповідь апріорі не матиме навіть натяку на якусь об’єктивність. Отже, сказати, якою повинна бути ота ідеальна жінка – для мене складне завдання. Я міг би мусолити навколо всіляких стереотипів і бла-бла-бла на кшталт «красавица, спортсменка, комсомолка», але для чого? Одружусь, проживу життя і тоді скажу: оце і є ідеальна жінка.
А загалом, у Глазового є такі рядки: «Ти шикарна господиня, борщ у тебе класний, і тепер я відчуваю, що стаю опасний».
Ведучий телеканалу «112 Україна» Микола СИРОКВАШ:
«Ідеальна жінка – надійний друг. Друг! Лише з палкої дружби й розпочинаються ідеальні стосунки. 
Ідеальна жінка – неперевершена коханка. І саме пристрасний секс стане запорукою вашого довгого та яскравого роману.
Ідеальна жінка – завжди довіряє. Вона легко відпустить тебе в кіно чи на футбол із друзями й не буде підозрювати чи перевіряти, де ти і з ким.
Ідеальна жінка – відчуває тебе. Не стане пиляти після важкого робочого дня. Приготує вечерю і просто буде поряд. Обов’язково вислухає. Так, вислухає і зрозуміє!
Ідеальна жінка – гарний слухач. Не буде перебивати, коли ти натхненно розповідаєш про свої перемоги. А наприкінці скаже, що ти такий класний хлопець. І поцілує. Неодмінно поцілує.
Ідеальна жінка – не сварить. Вона не злетить з котушок через шкарпетки, що розкидані по всій квартирі. Або за немитий посуд. Чи за повну пральну машину з брудною білизною, яку ти – сильний чоловік – мав ще два дні тому випрати, натиснувши лише одну кнопку.
Ідеальна жінка – прощає. Вона не нагадає злісно, що саме сьогодні рік вашого знайомства і не влаштує істерики. Вечеря, невимушена посмішка, букет квітів та коробка цукерок саме тобі, сильному хлопцю, і натяк, що один бовдур забув про важливу для неї дату.
Ідеальна жінка – це просто твоя людина. До речі, а на що ти сам здатний заради своєї ідеальної половинки?»
Ведучий урочистих подій та громадський діяч Віталій ПОЛІЩУК:
«Як я колись уже розповідав, ідеалу як такого не існує, та й уявлення про нього в кожної людини своє. Можливо лише як у математиці – максимально близько до....Також додам, що насправді важливо – відчуття затишку поряд, спілкування (як мовиться, обирайте людину, без якої не можете жити і з якою буде про що спілкуватись, коли фізіологічні потяги відійдуть). А якщо коротко, ідеальних жінок, на щастя, маю дві – це мама та дружина. Особливо ціную їх за цілеспрямованість, жіночність, турботу про близьких. Адже якщо чоловік за своєю природою має щось звершувати, то жінка здавна уособлює дім та затишок. Головне завдання чоловіка – любити і доглядати її, наче тендітну квітку. Тоді жінка направду розквітне». 
Депутат Луцької міської ради Микола ЯРУЧИК:
«Важливо, щоб вона не заважала жити і створювала комфортні умови. 
Вона має бути такою, щоб іншої не хотілось. Але над цим їй треба ой-ой-ой як попрацювати!!!».
Директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван МИРКА:
«Ти питаєш мене про ідеальну жінку? Я скажу тобі, що ідеальної жінки не існує. Бо жінка як вода: вона абсолютна і наповнює змістом будь-яку форму. Тому нам, мужикам, треба вдосконалювати перш за все себе, і тоді десь біля нас з’явиться ідеальна жінка. А якщо коротко, то моя ідеальна жінка – це та, яку завжди можна взяти з собою».
Художник, журналіст та дизайнер Володимир КАМІНСЬКИЙ:
«Я більш ніж упевнений, що ідеальної жінки не існує. Як, власне, й ідеальної людини загалом. Вважаю, що кожна жінка – унікальна! З усіма своїми позитивними якостями, силою-силенною недоліків, які, безумовно, є, вивертами характеру, перепадами настрою, чарівними хитрощами і блондинистими заморочками... Ареал поширення цього божого створіння на планеті Земля повністю збігається з ареалом поширення чоловіків. Тому потрібно спільно ділитися харчами, місцем під Сонцем та в тіні й виховувати дітей. Одночасно терпляче ставитися до неідеальних одне одного...».
Ольга МАГАС