Ігри, які змусять малюка відволіктися від планшета

13:35 20.04.2016

Настільна гра для дитини може служити хорошим відволікаючим маневром від перегляду телевізора або ігор на планшеті. Таке проведення часу може прекрасно розважити всіх членів сім'ї, а дитині це допоможе розвинути мислення, дрібну моторику, мову, пам'ять, посидючість, уяву і спритність.

Зараз існує величезний вибір настільних ігор, і ви зможете віддати перевагу тій грі, яка найбільше сподобається дитині.4mama пропонує розглянути кілька відмінних ігор, які можуть припасти до душі вашій сім'ї.

1.Доббль. Це легка гра, яка розвиває уважність. Вона складається з 55 карток з картинками, де дитина повинна знайти однакові предмети. Хто виявиться найуважнішим і найшвидким, той повинен забрати картку собі. Гра триває до тих пір, поки не закінчаться всі карти в колоді. Правила дуже легкі для розуміння, місце для гри необхідно невелике. У грі може брати максимум 8 чоловік. Це буде відмінним заняттям, якщо до вас завітали гості з маленькими дітьми.

2. Зоолоретто. У цій грі діти побудують справжній зоопарк. Тут необхідно вибирати і доставляти тварин, придумати, як організувати для них вольєри, залучити якомога більше відвідувачів в зоопарк. Все це треба зробити краще, ніж конкуренти по грі. Правила гри дуже прості для запам'ятовування, особливо сподобається тим дітям, які із задоволенням грають в звіряток. У грі може брати від 2-х до 5-ти учасників, а час тривалості гри близько години. Також є схожа гра "Акваретто", де діти будуть організовувати життя дельфінів, білих ведмедів, пінгвінів та інших водоплавних.

3.Каркассон. Ця гра вважається однією з найпопулярніших в світі. Учасники повинні вибудовувати середньовічні замки, монастирі і дороги, за допомогою квадратних жетончиків. Також кожному будуть вручені дерев'яні поселенці, яких діти повинні заселити в побудові маєтку. Що цікаво, по цій грі проводять навіть чемпіонати світу. У Каркассон грають від 2 до 5 учасників протягом 30 або 40 хвилин. Батьки також можуть разом з дітьми погуляти по закутках Каркассона, і подивитися на замки їх очима.