Блаженніший Любомир Гузар: "Багати треба вміти бути"

17:00 24.04.2016

«Багатим треба вміти бути… Люди, які хизуються своїм багатством, – це люди дуже сумнівної вартості. Кожен мусить виробити свій ідеал, яким він хоче бути: чи хоче блистіти своїми діамантами, чи хоче блистіти своїми чеснотами… Робіть те, що робите, добре і чесно, Україна потребує багатих і чесних людей», – звертається до підприємців Блаженніший Любомир.

За його словами, дуже важливо, щоб імідж чесного і доброго підприємця був популярним серед молоді, щоб молоді люди мали переконання, що бути бізнесменом – це не лише чесний, а й почесний шлях життя, і щоб вони хотіли бути бізнесменами не тільки заради грошей, а й щоб отримувати задоволення від роботи.

Нагадаємо, у неділю, 24 квітня, о 19:00 на Книжковому Арсеналі у Києві відбудеться презентація книжки Блаженнішого Любомира Гузара «Де скарб Твій…». У книзі владика відповідає на запитання підприємців на завжди актуальні теми моралі та цінностей в особистому житті, у бізнесі, загалом у державі та суспільстві.

У книжечці «Де скарб Твій…» зібрано і згруповано за тематичними блоками відповіді владики Любомира Гузара на запитання підприємців під час зустрічей, що їх організувала Львівська бізнес-школа УКУ. Загалом LvBS організувала три таких зустрічі: дві – у Києві у межах дискусійного клубу «Бізне Credo» у 2012 та 2015 роках, та одну у Львові минулого року. Дві дискусії у 2015 році були присвячені 150-літтю від дня народження митрополита Андрея Шептицького, зокрема, його посланню «Як будувати Рідну Хату». Тож короткі та влучні, не позбавлені гумору відповіді владики Любомира на запитання підприємців великою мірою подані у світлі вчення митрополита Андрея, постать якого й сьогодні може служити зразком для наслідування.

Про це повідомляє прес-служба Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).