Цей номер «Слова Волині» – останній

11:43 28.04.2016
Шановні наші читачі! І ті, які з нами були протягом цих чотирьох років.  І ті,  які приєдналися нещодавно. Шкода, що таку звістку доводиться приносити напередодні Великодня – великого свята перемоги життя над смертю. Але з гумором, притаманним нашій редакції, ми поряд із цією прощальною редакторською колонкою кажемо: «Все на краще». Тому що життя саме так і влаштоване: радість і сум завжди поряд.  

Отже, так склалися обставини, що «Слово Волині» змушене зупинити  свій вихід. Через цілу низку причин ми не можемо сказати, коли він відновиться.  Уклінно просимо вибачення в наших передплатників: саме такого розвитку подій у середині року ми, на жаль, не змогли передбачити. Але завдяки професійним консультаціям керівників Волинського відділення «Укрпошти» вдалося домовитись про те, що замість «Слова Волині» ви будете отримувати «Сім`ю і дім» –  видання, яке також полюбляє живі волинські  історії, має, як і ми, 16 сторінок.  Перші кілька травневих номерів цієї газети виходитиме з позначкою «Слова Волині». 

Що іще? Іще хочеться від душі подякувати. Колективу «СВ», який пройшов нелегкий шлях, випробувавши і свої сили, і потенціал, переживаючи миті, коли треба було шукати компроміси і коли любов таки перемагала. Усім нашим позаштатним кореспондентам із Шацького, Ратнівського, Ковельського, Старовижівського районів, а також із Луцька, Горохова,  Володимира-Волинського та Нововолинська. Ви – найкращі, і ми мали за честь співпрацювати з вами! 

І вам, вам, вам, дорогі наші дорослі читачі й неповторні малі читачики, які встигли полюбити «Слівце-Райце» – донедавна єдину волинську дитячу сторінку.  Ніщо, повірте, не зрівняється з  листом із конверта, який пахне дорОгою, бринить вашими думками й зігріває живим теплом. Ніщо не є кращим, як приїхати у ваше село чи містечко,  зависнути біля магазину або клубу в розмові – чи то проблемній, чи то душевній.  Завітати у вашу домівку й заглибитися у ваше життя. Перейнятися так, що не тільки написати про це текст, а й подружитися з вами, назавжди отримавши гарантію, що ось у цьому домі цього населеного пункту нас  прихистять і поділяться останнім. 

Уявіть, що саме цієї миті я тримаю в руках келих, який піднімаю за вас! Таких, з якими непросто розлучатися, але…  

За вас, дорогі! 

Нехай Світле Христове Воскресіння принесе в кожне серце умиротворення й очищення. 

І нехай у святковому коловороті, якщо раптом на очі потрапить будь-який примірник «Слова Волині»,  ваших уст торкнеться усмішка…