Слово Волині

СПЕЦПРОЕКТ

Конкурси

Всі новини Волині на одному сайті

Газета «Слово Волині» оголосила переможців-передплатників видання!

Коментувати
0
15:19 13.02.2015
На початку лютого у редакції «Слова Волині» відбувся розіграш призів для передплатників видання. Отож, публікуємо прізвища щасливчиків.

ГОЛОВНИЙ ПРИЗ – телевізор виграв Робко М. М. (с. Воля-Любитівська, Ковельський район).

Праску виграли: Книшук Г. О. (с. Мирин, Ковельський район), Грабовець Н. І. (с. Грабове, Шацький район), Агеєва Н. О. (м. Горохів), Баранчук В. Р. (с. Самари, Ратнівський район).

Власниками кавомолки стали: Віктор Головачов (с. Дроздні, Ковельський район), Сорока С. Д. (с. Радехів, Любомльський район), Яцик У. М. (смт Любешів), Пашкуда В. А. (с. Яревище, Старовижівський район), Кривальчук Н. С. (с. Малий Порськ, Ковельський район).

Міксер отримали: Бортнюк Г. В. (с. Личини, К-Каширський район), Ярощук Ю. Д. (с. Сереховичі, Старовижівський район), Катерина Горбач (смт Колки), Романенко Л. Г. (м. Ковель), Варчук В. Х. (м. К.-Каширський), Михамчук А. О. (с. Видраниця, Ратнівський район), Стащук О. (с. Козлиничі, Ковельський район), Потапенко Григорій Іванович (с. Дачне, Ківерцівський район), Ключкович Н. В. (м. Горохів), Мужилко М. І. (м. Любомль).

Електрочайники виграли: Літвінчук В. П. (смт Шацьк), Тимощук І. Ф. (м. Нововолинськ), Юхимчук Л. М. (с. Гірники, Ратнівський район), Вакуленко Н. Г. (м. Луцьк), Карпік О. М. (с. Раків Ліс, К-Каширський район), Мельник О. О. (с. Піща, Шацький район), Мельничук (м. Луцьк), Аршулік А. П. (смт Колки.)

Пледи дісталися: Петручик С. Г. (с. Самари, Ратнівський район), Романчук О. І. (смт Стара Вижівка), Шумеєва К. А. (с. Смоляри-Світязькі, Шацький район), Палій М. О. (с. Видраниця, Ратнівський район), Кругляк В. А. (м. Луцьк), Корець Т. О. (с. Дольськ, Любешівський район), Віхоть Поліна (смт Голоби, Ковельський район), Бороненко Н. С. (с. Кричевичі, Ковельський район), Байдацька Т. Р. (смт Колки), Корпач В. І. (с. Прохід, Ратнівський район), Ткаченко В. (смт Турійськ, Турійський район), Дзеблюк Г. С. (м. К.-Каширський), Шелест О. Ф. (с. Бузаки, К-Каширський район), Тарасенко В. М. (м. Ковель), Бекерей Н. Й. (смт Колки), Юзвик Г. М. (с. Перемишль, Горохівський район), Джаджа Л. І., (смт Стара Вижівка), Пех Г. П.( м. Любомль), Катерина Мордик (смт Колки), Гаврилюк П. М. (с. П’ятидні, В.-Волинський район), Коваль Галина Корнилівна (смт Стара Вижва), Микола Вавилюк (с. Нова Руда, Маневицький район), Денисюк В. М. (с. Заліси, Ратнівський район), Оласюк В. Ф. (с. Великий Курінь, Любешівський район), Олейнікова Н. О. (с. Садів, Луцький район), Проценюк Р. Ф. (м. В.-Волинський), Галина Калашнікова (смт Шацьк), Мороз М. Г. (с. Солов’ї, Старовижівський район), Грицевич М. М. (с. Комарове, Ратнівський район), Пасевич П. В. (с. Любешівська Воля, Любешівський район), Созонюк Є. Г. (с. Чевель, Старовижівський район), Москвічова В. У. (с. Дроздні, Ковельський район), Корнелюк В. М. (с. Самари-Оріхові, Ратнівський район), Валентина Затока (с. Ватинець, Горохівський район), Дубина Ольга Тихонівна (с. Буцин, Старовижівський район), Сидорук М. Ф. (с. Мильськ, Рожищенський район), Мизюк Л. М. (с. Ватинець, Горохівський район), Марчак Г. О. (смт Локачі), Богуш Н. С. (смт Шацьк), Омелянчук Є. Я. (с. Щедрогір, Ратнівський район), Кратік Ольга Іванівна (с. Тоболи, К-Каширський район), Штемпель О. П. (с. Світязь, Шацький район), Гусар В. О. (с. Брідки, Старовижівський район), Романюк О. В. (с. Липа, Горохівський район), Коваль О. І. (смт Голоби, Ковельський район), Коваль Л. М. (м. Ковель), Данилюк С. П. (смт Люблинець, Ковельський район), Гуль Г. А. (с. Лучичі, Ратнівський район), Тешечко В. О. (с. Пульмо, Шацький район), Курзяба О. Ф. (смт Шацьк).

Мішок цукру отримали: Копитко М. С. (смт Шацьк), Лихотоп Л. В. (с. Пожарки, Рожищенський район),  Новосад О. І. (смт Люблинець, Ковельський район), Крайнік Н. М. (с. Краснилівка, К-Каширський район).

Комплект рушників виграли: Приходько Т. В. (с. Пнівне, К-Каширський район), Возняк В. В. (с. Солов’ї, Старовижівський район), Ягода Н. М. (м. Ковель), Голуб С. І. (м. Ковель), Сайчук М. А. (м. Луцьк), Октисюк В. М. (с. Оріхово, Ратнівський район), Головій Ю. С. (с. Гута, Ратнівський район), Сагаль В. Г. (с. Нова Воля, Старовижівський район), Циплюк В. С. (м. Луцьк), Лисюк Л. М. (с. Коршовець, Луцький район), Ходинюк Г. Ф. (с. Буцин, Старовижівський район), Швець М. Б. (с. Льотниче, В.-Волинський район), Борецька І. М. (с. Крухиничі, Локачинський район), Бардош Г. Г. (смт Любешів), Поліщук Т. П. (с. Бережанка, Горохівський район).

Власниками карток поповнення мобільного телефону стали:
Якубук Л. І. (с. Козлиничі, Ковельський район), Матвіюк Т. П. (с. Любитів, Ковельський район), Хижко А. М., (с. Нужель, Ковельський район), Бояркіна Н. М. (с. Радошин, Ковельський район), Сачук М. О. (м. Ковель), Василюк Н. І. (с. Гішин, Ковельський район), Матвіюк Н. В. (с. Дроздні, Ковельський район),  Березюк Т. І. (м. Ковель), Марія Христюк (с. Кругель, Ковельський район), Романюк О. В. (с. Ниці, Старовижівський район), Чабан М. Ф. (с. Галина Воля, Старовижівський район), Генько Н. А. (с. Мокре, Старовижівський район), Зініч Н. М. (с. Буцин, Старовижівський район), Хомич Н. Х. (смт Стара Вижва), Денисюк С. Я. (с. Сереховичі, Старовижівський район), Кухарчук Т. М. (с. Седлище, Старовижівський район), Васковець Олена Максимівна (с. Сереховичі, Старовижівський район), Павлович Ольга Петрівна (с. Буцин, Старовижівський район), Козка Галина Степанівна (с. Седлище, Старовижівський район), Контей В. С. (с. Седлище, Старовижівський район),  Андрусів Євгенія (с. Рудня, Старовижівський район), Нагорнюк Г. Г. (м. Нововолинськ), Нечипорук І. П. (м. Нововолинськ), Ліховська Марія Миколаївна, (с. Коритниця, Локачинський район), Коржановська Г. М. (с. Вишнів, Ківерцівський район), Щерблюк Т. М. (м. К.-Каширський), Дмитрук Петро Трохимович, (м. К.-Каширський), Харкевич Н. М. (с. Комарове, Ратнівський район), Назарук В. С. (с. Видраниця, Ратнівський район), Семенюк Г. А. (смт Ратне), Супрунюк А. В. (с. Мельники Річицькі, Ратнівський район), Поліщук Н. П. (смт Колки), Клекочко Л. М. (с. Красноволя, Маневицький район), Сташук Л. В. (с. Прип’ять, Шацький район), Дорош Л. Є. (с. Пулемець, Шацький район), Світлана Стельмащук (с. Грабове, Шацький район), Володимир Берестюк (с. Залісся, Шацький район), Іванюк Р. І. (м. Горохів), Довгополова Е. А. (м. Горохів), Княвзунік В. В. (с. Любешівська Воля, Любешівський район), Юскевич Т. А. (м. Луцьк), Андрієнко Л. (м. Луцьк), Торгуненко О. П. (м. Луцьк), Веремчук Л. В. (с. Бобли, Турійський район), Лагасюк Г. І. (с. Тупали, Турійський район), Приймук Т. М. (смт Шацьк), Іванюк С. А. (с. Пулемець, Шацький район), Валентина Озімок (смт Шацьк), Галина Федчишина (с. Світязь, Шацький район), Саренко Л. С. (с. Пульмо, Шацький район), Прилепа О. В. (с. Піща, Шацький район), Голядинець К. П. (с. Голядин, Шацький район), Коваль А. К. (с. Пульмо, Шацький район), Демчук Г. М. (с. Піща, Шацький район), Дударчук Є. Ю. (с. Мельники, Шацький район), Ягодинець Марина, (смт Шацьк), Шклярук В. І. (с. Заріччя, Маневицький район), Тетяна Журавська (с. Білашів, Ковельський район), Карпук О. Й. (м. Ковель), Батура В. М. (с. Поступель, Ратнівський район), Гасіч Н. Т. (с. Солов’ї, Старовижівський район), Борзовець Л. В. (с. Лучичі, Ратнівський район), Пасевич І. Б. (с. Любешівська Воля, Любешівський район).

PS. Переможцям потрібно звернутися в редакцію газети за телефонами:
067-332-50-50, 050-438-18-88
для уточнення інформації щодо отримання подарунку. Щоб отримати приз, переможцям потрібно пред’явити паспорт та ідентифікаційний код.
Призи знайдуть своїх власників протягом місяця з дня опублікування прізвищ переможців.
2017-10-20 11:53:07
Коментарі
Çàãðóçêà...