Субота, 21.10.2017

Всі новини Волині на одному сайті

Спорт

Волинські футболісти змагались на турнірі в Іспанії. ФОТО

Вихованці дитячо-юнацької школи «Волині» зіграли на турнірі "Копа Сан-Вісент», який відбувся в Іспанії

Лучанин здобув срібло на чемпіонаті України з трекових гонок. ФОТО

Ярослав Крищук зайняв друге місце у фіналі та третє місце у сезоні 2017 року

Луцька «Волинь» зіграє з середняком Першої ліги

Луцька «Волинь» завершуватиме перше коло матчем проти міцного середняка Першої ліги

Володар «Золотого м’яча» став президентом Ліберії

Володар Золотого м’яча 1995 року, колишній футболіст Мілана і ПСЖ Джордж Веа переміг на президентських виборах в Ліберії

Лучанин став чемпіоном із бодібілдингу у західному регіоні. ФОТО

Семеро лучан взяли участь у Чемпіонаті західного регіону України з бодібілдингу та фітнесу й вийшли у фінал. За результатами змагань двоє спортсменів здобули золоті нагороди і двоє срібні. Чемпіонат західного регіону України з бодібілдингу та фітнесу відбувся в Івано-Франківську цими вихідними

Після матчу вболівальник намагався зарізати футболіста

Один з фанатів збірної Ізраїлю кинувся з ножем на гравця іспанської команди Іско після гри відбіркового раунду до чемпіонату світу

«Волинь» перемогла другу команду чемпіонату

Луцька "Волинь" вдома обіграла "Полтаву" з однойменного міста

Волинянин отримав звання Майстра спорту міжнародного класу. ВІДЕО

Волинський кікбоксер Юрій Зубчук виборов чемпіонський пояс на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO

У Луцьку змагались найсильніші бійці. ФОТО

В торгово-розважальному центрі «ПортCity» 30 вересня на арені розваг «GeneratorCity» відбувся турнір зі змішаних єдиноборств «PRIDE». П’ять країн світу  представили своїх найсильніших бійців у різних вагових категоріях

«Волинь» поступилась «Колосу»

У рамках 14-го туру першої ліги луцька «Волинь» поступилася з рахунком 0:1 «Колосу»

Волинські футболісти-атовці їдуть до Києва

Футбольний клуб «Волинь АТО» зайняв третє місце в рамках дивізіону «Захід» «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО», перемігши ФК «Зірка» Рівне. Це дає можливість брати участь в загальноукраїнських змаганнях у Києві

Волинські сумоїсти привезли нагороди з чемпіонату України

Вихованці комунального закладу «Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з видів боротьби» Волинської обласної ради успішно виступили на чемпіонаті України з сумо серед юнаків, молодших юнаків та дітей