У Луцьку відбулися змагання з черлідингу. ФОТО

Коментувати
0
08:34 13.03.2018

У суботу, 10 березня, відбулася відкрита першість міста Луцька з черлідингу (груп підтримки).

Про це йдеться на сторінці Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Змагання відбулися за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та ГО Волинська федерація аеробіки та фітнесу в спорткомплексі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

На відкритій першості міста Луцька з черлідингу відбиралися кращі команди, для участі у чемпіонаті України. У змаганні взяли участь 14 команд, 147 учасників, які представили Луцьк, Нововолинськ, Горохів, Рівненську область, Ківерці та Ковель.

За підсумками змагань у номінації «Діти» перемогу здобула команда «Мрія» Ківерці, друге місце посіла команда з Нововолинська, а третє місце поділили дві команди СШ-21 м.Луцьк та команда «Посмішка» з Горохова.

У номінації «Юніори» перемогу здобула команда «Беллатрікс», що представляли місто Ковель, друге місце у команди «Мрія» Ківерці та третє місце зайняла команда школи №26 Луцьк.

У номінації «Дорослі» перше місце зайняла команда «Мрія» Ківерці та друге місце у команди «СНУ» Луцьк.

Після закінчення змагань переможці та призери були нагородженні кубками та медалями.